051-36516100 info@payhanbeton.irتاریخچه شرکت پایهان

شرکت پایهان واقع در محور مشهد – قوچان در فضایی به وسعت 15000 متر مربع در سال 1374 با هدف تولید سازه‌های بتنی فعالیت خود را آغاز نمود.
با توجه به این که این شرکت دارای رتبه 5 ابنیه از دفتر فنی استانداری می‌باشد، همزمان با انعقاد قراردادی با اداره کل نوسازی مدارس فعالیت خود را در خصوص احداث مدارس آغاز کرد و سپس در سال 1375 با انعقاد قراردادهایی با اداره کل مخابرات خراسان، اقدام به تولید حوضچه‌های مخابراتی نمود (که با توجه به بعد مسافت شرکت‌های تولید کننده از خراسان رضوی تا آن زمان با هزینه هنگفتی خریداری و حمل می‌گر
دید) .

 

 

در سال 1378 با انعقاد قرارداد با اداره کل راه و ترابری استان خراسان بیش از 40 کیلومتر از نیوجرسی‌های بتنی محور مشهد- قوچان توسط این شرکت تولید و ساماندهی گردید. همچنین در سال 1384 خط تولید بتن آماده با ماشین آلات پیشرفته در این شرکت راه اندازی گشت و این شرکت با دریافت پروانه استاندارد توانست برگ زرین دیگری به کارنامه ده ساله خود بیافزاید. در پایان سال 1388 با استفاده از ماشین آلات روز اروپا تولید سنگفرش‌های بتنی ، بلوک سیمانی و جداول بتنی پرسی را آغاز و در سال 1389 با اخذ تاییدیه تولیدات از دایره فنی شهرداری مشهد با شهرداری‌های مناطق مختلف مشهد و سایر شهرستان‌های استان خراسان قرارداد همکاری منعقد نمود.

 

 

همچنین این شرکت در ‌سال 1390 تامین بتن خودتراکم با رده مقاومتی C50 و دال‌های بتنی پیش‌ساخته  در 109 تیپ مختلف مورد استفاده در پل کابلی میدان امام حسین را بر عهده داشته است. در سال 1392 این شرکت موفق به اخذ پروانه استاندارد ملی جهت تولید جداول بتنی نیز گردیده است.

 

هیچ موردی برای نمایش در این صفحه تعریف نشده است.